Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 11. maijs

Valija, Ināra, Ina, Inārs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Krievijas šovbizness” aktualitātes

“Kurš nelietis to izdomāja?” Valērijs Meladze asi reaģē uz dziedātāju izteikumiem par viņa brāļa nepiedienīgo uzvedību

“Kurš nelietis to izdomāja?” Valērijs Meladze asi reaģē uz dziedātāju izteikumiem par viņa brāļa nepiedienīgo uzvedību 3

Dziedātāja Ani Lorak intervijā atklāja, ka komponists Konstantīns Meladze viņai izteicis intīma rakstura piedāvājumu. Ukraiņu māksliniecei pievienojas arī Olga Poļakova, kura apgalvo, ka arī bijusi izvēles priekšā – slava caur gultu vai katram sava ceļa iešana. Konstantīna brālis Valērijs Meladze nespēj klusēt un komentē seksuālā rakstura skandālu.

Intīmas attiecības un slava! Dziedātājas publiski izsakās par Meladzes nepiedienīgajiem piedāvājumiem

Intīmas attiecības un slava! Dziedātājas publiski izsakās par Meladzes nepiedienīgajiem piedāvājumiem 19

Viena no šobrīd populārākajām tēmām Krievijas šovbiznesā ir dziedātājas Ani Lorak sniegtā informācija, par to, kāpēc viņai ir sarežģītas attiecības ar komponistu Konstantīnu Meladzi. Seksīgā mūziķe atzina, ka Konstantīns prasījis no viņas intīmas attiecības apmaiņā pret slavu. Ani paziņojumam pievienojas arī dziedātāja Olga Poļakova.

Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

Pirms vairākām dienām dziedātāja Poļina Gagarina sniedza koncertu Čeļabinskā. Izpildot vienu no saviem hitiem, māksliniece no sāpēm saliecās un ātri tika nogādāta aizskatuvē. Uzstāšanās video nokļuva internetā un māksliniecei nācās komentēt notikušo.

Kautiņš pensionāres gaumē! Gogena Solnceva sieva pārmāca vīru, piekaujot viņu ar pannu

Kautiņš pensionāres gaumē! Gogena Solnceva sieva pārmāca vīru, piekaujot viņu ar pannu 3

Krievijas šovmeņa, aktiera, pasākumu vadītāja Gogena Solnceva un viņa sievas pensionāres Jekaterinas Tereškovičas attiecības līdzinās meksikāņu seriālam. Pāris mīl viens otru, tad šķiras, tad atkal zvēr mīlestību līdz kapa malai un neaizmirst par skaidrošanos televīzijas ekrānos. Daudzi uzskata, ka viņi to visu izdomā, lai veidotu šovu, tomēr nesaskaņas nerimst arī pie izslēgtām kamerām.

Parūka vai jauna frizūra? Anna Sedokova mulsina fanus

Parūka vai jauna frizūra? Anna Sedokova mulsina fanus 1

Dziedātāja, basketbola zvaigznes Jāņa Timmas sieva Anna Sedokova ar sociālā tīkla “Instagram” palīdzību informē, ka ļāvusies pavasarīgām pārmaiņām un nu lepojas ar jaunu frizūru. Daudzi mūziķes fani netic pārvērtībām un aicina slavenību – noņemt parūku.

“Viņi mums praktiski nepalīdz!” Galkina un Pugačovas kaimiņi kritizē slaveno pāri

“Viņi mums praktiski nepalīdz!” Galkina un Pugačovas kaimiņi kritizē slaveno pāri 18

Primadonna Alla Pugačova un humora zvaigzne Maksims Galkins jau vairākus gadus mitinās pilī vienā no Piemaskavas ciematiņiem. Pāris lepojas ar hektāru lielu zemes gabalu, 3000 kvadrātmetru dzīvojamo platību – 20 istabām, piecām viesistabām, kravas liftu, pazemes garāžu, ziemas dārzu un oranžēriju. Lieliskā dzīvesvieta nav nemaz tik lieliska, tiklīdz parādās kaimiņi, kuri nav mierā ar zvaigžņoto pāri.