Krāj atmiņas nevis putekļus! Pieci festivāli jauniem iespaidiem tepat aiz robežas

Pievienot komentāru
Krāj atmiņas nevis putekļus! Pieci festivāli jauniem iespaidiem tepat aiz robežas
Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Vasara noteikti ir laiks, kad būt drosmīgiem un mesties avantūrās, tāpēc ķeram un tveram katru piedzīvojumu!

Pačukstēsim priekšā, – jaunas avantūras nekur tālu nav jāmeklē. Kādēļ gan neiztrakoties kādā mūzikas festivālā tepat kaimiņos? Esam sagatavojuši nelielu iedvesmu Taviem piedzīvojumiem un apkopojām pāris festivālus, kurus šovasar iespējams apmeklēt Igaunijā un Lietuvā.

“Weekend Festival Baltic”

Augustā visi ceļi ved uz Igauniju, jo tur no 16. līdz 18.augustam Pērnavā notiks vērienīgais festivāls “Weekend Festival Baltic”.

Šogad uz skatuves dīdžejs “David Guetta”, britu grupa “The Prodigy”, “Afrojack”, Ņūorleānas repa duets “Suicideboys”, dīdžeju duets no Lielbritānijas “Sigma”, komiķis un aktieris no Anglijas “Big Shaq” un vēl daudzi citi.

Plašāk lasi šeit! 

“Betsafe Radistai Village 2018”

Elektroniskās mūzikas cienītājus šovasar gaida arī Lietuva. Obuoliu salā notiks divu dienu festivāls, kurā vārēs dzirdēt kā ārzemju, tā arī vietējos Lietuvas hītus.

Radistai” notiks no 20. līdz 22. jūlijam.

Foto: Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Festivāls veselīga dzīvesveida cienītājiem – “Masters of Calm”

Teju reizē ar festivālu “Betsafe Radistai Village 2018” Lietuvā notiks vēl kāds ievērojams pasākums, – šoreiz gan piemērotāks aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritējiem.

Piedzīvojums, kas maina dzīvi,” tā šis festivāls sevi pieteicis publiski. Festivāls notiks no 20. līdz 29. jūlijam. Desmit dienu laikā ikvienam būs iespēja baudīt veselīgu ēdienu, apmeklēt dažādas nodarbības, koncertus un baudīt visu, ko dod daba.

Norises vieta: Veselības centrs “Auksine giria”.

Foto: Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

“Leigo Lake Music Festival”

No 3. līdz 4. augustam dabas mīļi droši var doties arī uz Igauniju, kur tik pat kā aiz Latvijas robežas – Valgā – notiks “Leigo Lake Music Festival“.

Šis festivāls esot lielisks piemērs, kā savest kopā divas pasaules – mūziku un dabu.

Foto: Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

“DevilStone 2018”

Ja Tu aizvien raksti savu vasaras “Bucket list” jeb vēlmju sarakstu, tad šo festivālu noteikti vajadzētu iekļaut savos plānos. “DevilStone” jau desmito reizi norisināsies tradicionālajā vietā Anīkščos.

Īstens roks, metāls un interesants alternatīvā mūzika – tas viss no 12. līdz 15. jūlijam sagaida festivāla apmeklētājus.

Foto: Ilustratīvs foto/ Pixabay.com

Padari šo vasaru par “SAVU VASARU”, dodies piedzīvojumos un pastāsti par tiem savos sociālo tīklu profilos. Neaizmirsti lietot #pirmreizīgi, lai laimētu saldējuma kasti no “Super Viva” vai iespēju īstenot vienu ieceri kopā ar Ralfu Eilandu.

Konkursa noteikumi ŠEIT!