Kontroldarbu norakstīšana, jaunības mīla un konflikti! Dzīvo līdzi audzēkņu piedzīvojumiem ”ASKIP: tiekamies skolā” TV3 Mini!

0 Komentāru
Kontroldarbu norakstīšana, jaunības mīla un konflikti! Dzīvo līdzi audzēkņu piedzīvojumiem ”ASKIP: tiekamies skolā” TV3 Mini!
Foto: Publicitātes foto

Ar prieku un satraukumu sagaidām septembri – skolas laiku! Arī TV3 Mini gatavojas skolas gaitām un piedāvā jaunu franču seriālu skolas vecuma bērniem un jauniešiem ”ASKIP: tiekamies skolā” – pa četrām sērijām katru dienu.

Seriāla centrā ir divpadsmit Fransuā Trifo skolas audzēkņi – sešas meitenes un seši puikas, un viņu ikdiena – mācības, draudzība, pārliecības trūkums vai grūtības iekļauties, pirmās mīlestības, baumas, meli un intrigas, prieks par to, kas izdevies un pārdzīvojumi, ja piedzīvota neveiksme – viss, kam skolas gados iet cauri gandrīz vai jebkurš bērns un pusaudzis.

Jaunieši draudzējas un ķildojas, priecājas un dusmojas, smejas un raud, bet, kā mēs labi zinām – no jebkuras situācijas ir izeja, un risinājums vienmēr tiks rasts.

Katra seriāla epizode ir veltīta kādai tēmai, un katrs, kurš reiz apmeklējis skolu, noteikti varēs seriāla izspēlētās situācijas atpazīt sevi – par mājas darbu norakstīšanu, par pulciņu apmeklēšanu, konkursiem, kontroldarbiem un dažādām svētku dienām skolā.

Seriāls ir daļēji dokumentāls, tas filmēts īstā skolā ar šīs pašas skolas audzēkņiem, kuri nav īsti aktieri. Situācijas ņemtas no skolas dzīves, atainojot, kā tad īsti ir mūsdienās būt skolēnam.

Dzīvo līdzi Fransuā Trifo skolas audzēkņu piedzīvojumiem, priekiem un nedienām seriālā ”ASKIP: tiekamies skolā” – no 30. augusta darbdienās 20:45 TV3 Mini!

0 Komentāru