Simpsonu fanu un jautrības konkurss ir noslēdzies

Komentāri
Simpsonu fanu un jautrības konkurss ir noslēdzies

Rudens drēgnumam piestāv jautrība. TV6 visiem par prieku demonstrē Simpsonu lielisko un jautro multfilmu, bet jau tagad katru dienu 16:55 un 20:00 varat baudīt īpašās Helovīna sērijas. Lai kopīgiem spēkiem rudens tumšos vakarus padarītu foršākus – aicinām tevi un draugus piedalīties konkursā!

Kas tev jādara:

Aizpildi pieteikumu zemāk, pievienojot savu foto un kodolīgu aprakstu par mīļāko Simpsonu varoni vai foršāko sēriju un piedalies izlozē par vienu no lieliskajām balvām Simpsonu tematiku! Visus konkursa noteikumus lasi turpmāk.

Atsūti jautru foto, kur tu esi redzams ar savu ģimeni vai draugiem.

Uzraksti, kura Simpsonu sērija vai multfilmas varonis tev ir vismīļākais.

Paldies visiem par piedalīšanos.

Konkursa uzvarētājus paziņosim līdz 4. novembra 20:00.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl