Končita Vursta izdos debijas albumu

Komentāri
Končita Vursta izdos debijas albumu
Foto: EPA/ LETA

Austriešu dziedātājs Končita Vursta, īstajā vārdā Tomass Neivirts, ceturtdien paziņoja par pirmā mūzikas albuma izdošanu 13. maijā.

Albumā Conchita būs 14 dziesmas. Tajā nebūs iekļauts hits Rise Like a Phoenix, kas pagājušajā gadā Eirovīzijas dziesmu konkursā Kopenhāgenā nesa uzvaru Vurstas pārstāvētajai Austrijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bārdainais transvestīts jauniegūto slavu izmantojis, lai piedalītos kampaņās par homoseksuāļu tiesībām. Viņš uzstājies Eiropas Parlamentā un ANO ģenerālsekretāram Banam Gimunam.

“Končitas ampluā man ir viss nepieciešamais, lai būtu apburoša, gozētos prožektoru gaismā, sniegtu intervijas un piedalītos fotosesijās,” Vursta decembrī teica intervijā aģentūrai AFP. “Bet otrā pusē ir Toms – šis kautrīgais un garlaicīgais puisis. Man patīk būt kautrīgam un garlaicīgam, taču ne visu acu priekšā.”

Maijā Vīnē notiks kārtējais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Kā jau ziņots, Vursta ierunās sabiedriskā transporta paziņojumus, kas ap Eirovīzijas laiku tiks atskaņoti metro, vilcienos un tramvajos.

Lasi vēl