Kombuļu Inese beidzot apprecējusi savu itāli

Komentāri
Kombuļu Inese beidzot apprecējusi savu itāli
Foto: facebook/inese.saulite

Melnajā piektdienā, 13. martā, par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja viena no Latvijas šovbiznesa zvaigznēm Kombuļu Inese, kura nu pieņēmusi vīra uzvārdu.

Par Ineses īsto un vienīgo kļuvis itālis Paskvāle Addario, ar kuru latviete iepazinās internetā 2012. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mirklis ir pavisam tuvu, kuru ne tikai es, bet daudzi gaidīja… SIRDS TRIIC… UN BEZGALA LAIME… PALDIES TIEM, KURI JAU STEIDZAS SVEIKT…” 12. marta vēlā naktī savā Facebook profilā rakstīja Inese. Pēc ceremonijas viņa pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Inesi Addario.

Inesei šī nav pirmā laulība. Pirms kļūšanas par šovbiznesa zvaigzni viņa mitinājās Kombuļos un bija precējusies ar Ēriku Cibuļski. Laulībā dzimuši četri bērni, no kuriem divi pēc šķiršanās dzīvo pie Ērika, divi – pie Ineses, raksta žurnāls Kas Jauns.

Zvaigžņu stundu Inese piedzīvoja 2009. gadā, grupas Kombuļi sastāvā startējot TV šovā Zelta talanti. Kā raksta Kas Jauns, tieši slava un popularitātes, kā arī Ērika ne īpaši mīlīgais raksturs abus izšķīra.

Pēc šova Inese uzsāka aktīvu koncertdzīvi, uzstājoties gan klubos, gan korporatīvajos pasākumos. Kliedējot vientulību, Inese centās vairākkārt izveidot attiecības, lielais vairums viņas mīļāko bija no ārzemēm. 2012. gadā dziedātājas sirdi ar interneta starpniecību iekaroja itāliešu dārznieks Paskvāle Addario. Pēc pāris mēnešu sarakstes abi satikās, un itālis pārcēlās uz Latviju.

2013. gadā mīlnieki devās uz Itāliju mīt gredzenus, tomēr laulības nenotika. ”Paskvāles vecāki iebilda pret tik sasteigtām kāzām un izvirzīja ultimātu. Pēc viņu ģimenes tradīcijām,tik svarīgā pasākumā jābūt klāt visiem radiem no viņu puses un manējās. Paskvāles mamma akcentēja, ka man šajā dienā jābūt kopā ar saviem bērniem,” toreiz Kas Jauns stāstīja Inese. Precību mēģinājumi bijuši gan 2013. gada Ziemassvētkos, gan pagājušajā pavasarī, gan vasarā, līdz beidzot tas noticis šopavasar Latvijā.

Lasi vēl