Kolorītā Margarita un – kur pazudis Klāvs Ozols! “Extra Faktors” 5.sērija

0 Komentāru

Pieci svētdienas vakari kopā ar “X Faktors”, kas nozīmē, ka atlases kārtai un dalībnieku pirmajam sijāšanas posmam ir pielikts punkts. Priekšā vēl lielāki pārbaudījumi krēslu izaicinājumā. Tomēr pirms tam – “Extra Faktors” piektā epizode.

Rudenīgā pastaigā uzzināsim, kā pēc atlases jūtas “X Faktors” debitante Laura Melbārde no Valmieras, kura pirmo reizi stājās nopietnas žūrijas priekšā un savu talantu atklāja visai Latvijai.

Valmierā patiešām talantu netrūkst, jo piektajā epizodē sevi izcili pieteica Deniels Bērziņš, uzreiz saņemot arī žūrijas simpātijas. “Extra Faktors” nolemj radikāli mainīt ģeogrāfisko punktu un pēc eksperta viedokļa dodas uz Latgali, uz Rēzekni. Tur uzklausīsim grupas “Galaktika” solistu Normundu Zušu.

Paliekot Rēzeknē, nolemjam iestiprināties un arī sastapt sen neredzētu un skatītājiem tuvu mākslinieci – Margaritu Kolosovu. Tikšanās būs patiešām produktīva, jo Margarita atskaņos nesen tapušu skaņdarbu.

Nokļūt “X Faktora” finālā izdevies retajam. To gan paveica Klāvs Ozols no Saldus, arī iemantojot savu fanu pulku. Bet, kur pazudis trešās sezonas bronzas medaļnieks, vai tiešām Klāvs mūzikai ir pielicis punktu? To šajā epizodē noskaidro “Extra Faktors”.

0 Komentāru