Kokle plus DJ sets!? Ielūkojies, kā satiekas divas atšķirīgas mūzikas pasaules… Piedāvā "Super Viva"

Pievienot komentāru

Elektroniskās mūzikas skaņu vibrācijas, kā arī maigas un ritmiskas kokles skaņas – tas dzirdams, kad vienā telpā satiekas pieredzes bagātais Latvijas dīdžejs “DJ Monsta” un talantīgā koklētāja Laima Jansone.

Ar šo lielisko un unikālo duetu Rīgas 93. vidusskolā tikās mūziķis Ralfs Eilands, kurš pieņēmis saldējuma “Super Viva” izaicinājumu un līdz pat augusta beigām izmēģinās dažādus piedzīvojumus pirmo reizi.

Tiekoties ar mūziķiem, Ralfam bija iespēja iemēģināt gan DJ setu, gan seno latviešu instrumentu – kokli. Jāsaka, – ne katrs spētu iedomāties, ka kokles un elektronikas skaņu saplūšana spēj radīt oriģinālu un ritmisku skaņu.

Šī gan nav pirmā reize, kad “DJ Monsta” un Laima Jansone muzicē kopā. Mūziķi savā darbībā jau vairākas reizes sapludinājuši abas mūzikas pasaules un radījuši negaidītas skaņas – abi uzstājušies uz dažādām skatuvēm šeit pat Latvijā un pat Japānā.

Ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi?

Seko līdzi Ralfa piedzīvojumiem, iedvesmojies un dalies sociālajos tīklos arī ar saviem piedzīvojumiem.

Publicē ierakstu, foto vai video “Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv” profilā un atklāj, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā. Pie saviem ierakstiem lieto mirkļabirku #pirmreizīgi un, iespējams, tieši Tu laimēsi saldējuma kasti no “Super Viva” vai iespēju īstenot vienu ieceri kopā ar Ralfu Eilandu.

Konkursa noteikumi ŠEIT!