Kinoteātrī K. Suns notiks Japāņu filmu festivāls

Pievienot komentāru
Kinoteātrī K. Suns notiks Japāņu filmu festivāls
Kadrs no filmas Četrpadsmit. Publicitātes foto

Japāņu filmu festivālā, kas no 26. februāra līdz 1. martam četru dienu garumā norisināsies kinoteātrī K. Suns, bezmaksas seansos tiks izrādītas astoņas japāņu režisoru veidotas filmas, informē Japānas vēstniecībā Latvijā.

Festivāls notiek kopš 2002. gada, un šogad skatītāju uzmanībai tiks piedāvātas astoņas filmas, kas pārstāv šā gadsimta pirmo desmitgadi un kuras radījuši iemīļoti un atzīti japāņu režisori. Festivālu atklās režisora Tošiaki Tojodas pazīstamā jauniešu drāma Zilais pavasaris, kas veidota pēc populāra komiksa motīviem. Festivālā demonstrēto filmu tēmu loks aptver gan cilvēku personīgos pārdzīvojumus, gan arī sasaista tos ar Japānas sabiedrībā valdošajiem strāvojumiem un problēmām. Vairākas no filmām saņēmušas Japānas kino jomas apbalvojumus.

Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem angliski un sinhrono tulkojumu latviešu valodā austiņās. Ar filmām tuvāk var iepazīties Japānas vēstniecības mājaslapā lv.emb-japan.go.jp.

Uz kinoseansiem ieeja ir bez maksas. Ieejas kartes (uz vienu seansu vienai personai līdz 2 ieejas kartēm) pieejamas kinoteātra K. Suns kasēs. Kase atvērta katru dienu 30 min pirms pirmā seansa sākuma. Par precīziem kases darba laikiem lūgums sazināties ar kinoteātri pa tālruni: 29231633.

Japāņu filmu festivālu rīko Japānas vēstniecība Latvijā.