Kinoteātri gatavojas Ātrs un Bez žēlastības 7 pirmizrādei

Komentāri
Kinoteātri gatavojas Ātrs un Bez žēlastības 7 pirmizrādei
Publicitātes foto

Jau nākamnedēļ pasaules pirmizrādi piedzīvos filmu sērijas Ātrs un Bez žēlastības (Furious) noslēdzošā – septītā daļa. Tā ir filma, kurā pēdējo lomu savā mūžā nospēlēja aktieris Pols Vokers – viņš gāja bojā autokatastrofā pirms diviem gadiem.

Kad aktieris Pols Vokers nomira, Ātrs un bez žēlastības 7 uzņemšana jau ritēja pilnā sparā. Vairākas Vokera ainas palika neuzņemtas. Tajās Vokera vietā piekrita filmēties viņa brāļi Keilebs un Kodijs. Jaunākā sērija stāsta par atriebības plānu, ko nolemj sarīkot Ouena Šo brālis – bijušais britu specdienesta darbinieks Dekards.

Pēc tam, kad Vina Dīzela prototips Dominiks Toreto un viņa komanda uzveic Ouenu Šo, viņa brālis viņiem ir uz pēdām, lai atriebtos. Viņu pašu mēdz dēvēt par Ēnu. Lai atrastu Ēnu, Dominiks piekrīt ASV valdības uzdevumam – atgūt izsekošanas ierīces prototipu, kas nonācis nepareizajās rokās.

Pirmā Ātrs un bez žēlastības daļa iznāca 2001. gadā. Filmas centrā ir ātras mašīnas, skarbi vīrieši un pievilcīgas sievietes, kā arī eksotiskas filmēšanas vietas.

Uz Latvijas kinoekrāniem filma Ātrs un Bez žēlastības 7 iznāks 3. aprīlī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl