Komentāri
Kinofestivāls Spektrs šogad notiks pavasarī un rudenī
Rajens Reinoldss filmā Balsis. Publicitātes foto

Ikvienas dižas triloģijas noslēdzošā daļa tiek dalīta uz pusēm – lai paildzinātu baudījumu, to mums jau pierādīja Harijs Poters, Krēslas sāga, Bada spēles. Arī kinofestivāla Spektrs rīkotāji nevēlas atpalikt no aktuālā trenda, tādēļ šā gada festivāls tiks rīkots divās daļās – pavasarī un rudenī.

Šopavasar festivālā Spektrs Latvijas pirmizrādes piedzīvos filmu Pludmale un 28 dienas vēlāk autora Aleksa Gārlenda aktuālā un izsmalcinātā britu antiutopija Ex Machina, Raiena Reinoldsa spilgtā atgriešanās filma Balsis (The Voices), kā arī filmu Amēlija un Hugo autoru ģimenes 3D piedzīvojumu filma Spiveta neticamie piedzīvojumi 3D versijā. Somi nāk klajā ar filmu, kurā ASV prezidents neatkārtojamā Semjuēla L. Džeksona izpildījumā avarē Somijas mežos un vietējā puikas kompānijā dod atbildes triecienu teroristiem, – piedzīvojumu grāvējs Lielais medījums (Big game), kas ir dārgākā filma Somijas vēsturē, solās būt pasākuma nagla, stāsta festivāla Spektrs pārstāvis Sergejs Timoņins. Pilna festivāla filmu programma tiks izziņota drīzumā.

Festivāls Spektrs turpina veiksmīgu sadarbību arī ar pašmāju kinematogrāfistiem, šoreiz piedāvājot ko patiesi īpašu – festivāla laikā ekskluzīvā seansā uz lielā ekrāna tiks demonstrētas lielu publikas atzinību guvušās Piens īsfilmas, kā arī Latvijā pirmā publiskā projekta Nameja gredzens prezentācija kinoskatītājiem.

Kinofestivāls Spektrs notiks no 7. līdz 12. aprīlim kinoteātrī Kino Citadele.

Vairāk informācijas: kinospektrs.lv

Lasi vēl