Zvaigžņu karu jaunās filmas pasaules pirmizrāde notiks policistu uzraudzībā

Komentāri

Šodien Losandželosā pasaules pirmizrādi piedzīvo Zvaigžņu karu filmu sāgas septītā daļa Spēks mostas.

Spītējot saulainajai Kalifornijai neraksturīgam aukstumam, kvēlākie fani teltīs pie kinoteātriem pavadījuši jau vairāk nekā nedēļu. Taču, šķiet, tas bijis to vērts, jo paredzēta vērienīga pirmizrāde, kas jau pielīdzināta prestižo ASV Kinoakadēmijas balvu Oskars pasniegšanas ceremonijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmu vienlaicīgi izrādīs trīs kinoteātros, tajā skaitā arī TCL Ķīniešu teātrī, kur 1977. gadā pirmizrādi piedzīvoja Zvaigžņu karu pirmā filma.

Arī par drošību pasākumā ir padomāts. Policija slēgusi populāro Holivudas bulvāri. Pirmizrādē klāt būs 70 likumsargu, vairāki suņi, kuri apmācīti sprāgstvielu meklēšanā un darbosies arī metāla detektori.

Filmu Zvaigžņu kari: Spēks mostas (Star Wars: The Force Awakens) Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 18. decembrī.

Video: zvaigznes pulcējas uz sarkanā paklāja

Video: filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl