Zināmi šogad paši ienesīgākie aktieri Holivudā

Komentāri
Zināmi šogad paši ienesīgākie aktieri Holivudā
Foto: AFP/ LETA

Holivudas aktrise Skārleta Johansone 2016. gadā nodrošinājusi vislielākos ienākumus kino industrijai, tēlojot filmās, uz kurām visā pasaulē pārdotas biļetes 1,2 miljardu ASV dolāru vērtībā, liecina žurnāla “Forbes” sastādīts saraksts. Tiesa, saņemtais honorārs par šo veikumu viņai ļāvis ieņemt vien trešo vietu pelnošāko aktrišu sarakstā.

32 gadus vecajai Johansonei bija svarīga loma šī gada lielākajā kases grāvējā “Captain America: Civil War” (“Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš”), kas nodrošināja 1,15 miljardu dolāru lielus ienākumus. Viņa pārspēja šīs filmas zvaigznes Krisu Evansu un Robertu Dauniju jaunāko, jo viņa tēloja arī brāļu Koenu komēdijā “Hail, Caesar!” (“Sveicināts, cēzar!”), kas nopelnīja 63,2 miljonus dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Forbes” augustā atzina Johansoni par trešo vislabāk atalgoto aktrisi pasaulē, jo viņa gada laikā bija nopelnījusi 25 miljonus dolāru.

“Forbes” sastādītajā ikgadējā sarakstā ir ņemtas vērā tikai filmas ar lieliem ienākumiem. Tā sastādītāji neņēma vērā animācijas filmas, pat tādu kases grāvēju kā Disneja studijas filmu “The Jungle Book” (“Džungļu grāmata”), kas nopelnīja 967 miljonus dolāru un kurā tekstu ierunājusi arī Johansone.

Foto

Saraksta 1. vietā ir Johansone ar 1,2 miljardiem dolāru, 2. un 3. vietu dala Kriss Evanss un Roberts Daunijs jaunākais ar 1,15 miljardiem dolāru katrs, 4. vietā ir Margota Robija ar 1,1 miljardu dolāru, 5. vietā – Eimija Adamsa ar 1,04 miljardiem dolāru, 6. vietā – Bens Afleks ar 1,02 miljardiem dolāru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl