Zēna murgi atdzīvojas šausmu filmā Pirms es pamostos

Komentāri

Šomēnes uz Latvijas kinoekrāniem iznāks asinis stindzinošs trilleris Pirms es pamostos (Before I Wake), kura centrā ir astoņgadīgs zēns.

Jauns pāris pieņem savā ģimenē astoņus gadus vecu zēnu Kodiju. Nezināmu iemeslu dēļ zēnam ir bail aizmigt. Sākumā pāris domā, ka zēna nepatika pret gulēšanu ir dēļ iepriekšējās pieredzes bērnunamā, bet drīz viņi atklāj, kāpēc tas tā ir, – Kodija nosapņotais atspoguļo realitāti. Vienā brīdī viņus pārsteidz zēna radītā iztēles pasaule, bet otrā – sapņu šausminošā daba un draudošās briesmas. Lai izglābtu savu ģimeni, viņi uzsāk bīstamas medības, lai atklātu patiesību, ko slēpj Kodija murgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sirdsklauves uzdzenošajā pārdabiskajā trillerī Pirms es pamostos lomas atveido Keita Bosvorta (Supermens atgriežas, Joprojām Alise), Tomass Džeins, Annabeta Giša (TV seriāls Mazās jaukās meles) un Džeikobs Tremblijs Kodija lomā.

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 22. aprīlī.

Foto

Video

Režisors: Mike Flanagan
Producents: Trevor Macy, Sam Englebardt, William D. Johnson
Scenārija autors: Mike Flanagan, Jeff Howard
Aktieri: Thomas Jane, Kate Bosworth, Jacob Tremblay, Annabeth Gish

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl