VIDEO: filmas “Tumsa piecdesmit nokrāsās” otrais treileris latviešu valodā

Komentāri

Erotiskās filmas ”Greja piecdesmit nokrāsas” otrās daļas ”Tumsa piecdesmit nokrāsās” jaunākais treileris noteikti neliks vilties. Pati filma uz lielajiem ekrāniem iznāk nākamā gada Valentīna dienas priekšvakarā.

Džeimijs Dornans un Dakota Džonsone atgriežas uz lielā ekrāna kā Kristjens Grejs un Anastasija Stīla “Fifty Shades” triloģijas otrās grāmatas “Fifty Shades Darker” ekranizējumā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad Kristjens cenšas atgūt Anastasiju, meitene uzstāda virkni noteikumu, pirms dot viņam vēl vienu iespēju. Viņu savstarpējās attiecībās pamazām no jauna uzplaukst uzticēšanās, taču Kristjena pagātnes tumšie noslēpumi ieskauj mīlētājus arvien ciešākā lokā ar vienu mērķi – iznīcināt viņu cerības uz kopīgu nākotni.

Publicitātes foto

Filmu “Tumsa piecdesmit nokrāsās” Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt 2017. gada 10. februārī.

Uz erotiskā bestsellera “Fifty Shades of Grey” balstītās filmas trešā daļa iznāks 2018. gada februārī.

Video

Foto: Džeimijs Dornans un Dakota Džonsone filmas pirmās daļas pirmizrādē

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl