Vai parodija, kas pārkāpj visas robežas?

Komentāri

Tie, kuri ir noguruši no Valentīna dienas sirdīm un cukursaldām drāmām, atelpu var smelties Latvijas kinoteātros skatāmajā komēdijā Melnā piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades of Black). Provokatīvās kulta filmas Greja piecdesmit nokrāsas parodija jau vismaz nedēļu izpelnījusies karstas diskusijas internetā gan kino profesionāļu, gan plašākas auditorijas izklaides portālos.

Parodija Melnā piecdesmit nokrāsas ir vēl karstāka, provocējošāka un krietni uzjautrinošāka versija par leģendāro studentes un veiksmīga uzņēmēja kaislīgo mīlas dēku. Tās režisors ir Holivudas neparastāko komēdiju meistars Maiks Taids, kurš šoreiz kopā ar galvenās lomas atveidotāju Marlonu Veijenu ir pievērsies visai skarbai mūsdienu popkultūras klišeju analīzei un parodēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats Maiks Taids atzīst, ka darbs pie kulta grāmatas Greja piecdesmit nokrāsas kino parodijas viņam bijis īpaši nozīmīgs, jo tas kārtējo reizi ļāvis strādāt kopā ar talantīgo Marlonu Veijenu. Tieši šīs kino personības neparastā humora izjūta un plašās zināšanas par popkultūru bijis iemesls, kādēļ režisors sācis apsvērt domu par dalību izaicinošajā kino projektā. Starp citu, Marlons Veijens filmā Melnā piecdesmit nokrāsas ir gan galvenās lomas atveidotājs, gan viens no scenārija autoriem un producentiem.

Savā jaunākajā veikumā – pārpratumiem pilnajā kino stāstā Melnā piecdesmit nokrāsas – Marlons Veijens iesaka pievērst īpašu uzmanību filmas skaņu celiņam, kurā apkopoti lieliski R&B un hip-hop skaņdarbi.

Foto

Video: filmas treileris

Lasi vēl