Vai nākamais Džeimss Bonds būs melnādains?

Komentāri
Vai nākamais Džeimss Bonds būs melnādains?
Foto: publicitātes

Minējumi par melnādainu Džeimsu Bondu iet vairumā, kad tiek gatavota jaunas filmas par Aģentu 007 uzņemšana, tad par galvenās lomas tēlotāja kandidatūru ir daudz pieņēmumu. Pašlaik oficiāli nav apstiprināta Džeimsa Bonda lomas tēlotāja Denjela Kreiga sadarbība ar kompāniju Sony, kam pieder tiesības uz filmu, tāpēc fanu vidū notiek spraiga diskusija – kurš Bondiānas 25. daļā tēlos bezbailīgo pasaules glābēju un sieviešu mīluli.

Jau 2014. gadā klīda baumas par to, ka londonietis Idriss Elba (Tors, Šāvējs, Prometejs) var kļūt par pirmo melnādaino Džeimsa Bonda tēlotāju. Tad parādījās ziņa, ka kompānijas Sony producenti interesējas par šo aktieri kā iespējamo pretendentu uz Bonda lomu. Kopš tā laika viņa kandidatūras atbalstītāju skaits ir audzis. Piemēram, Facebook var pievienoties grupai Mēs vēlamies Džeimsu Bondu – Idrisu Elbu (We want Idris Elba for James Bond). Šai grupā ir vairāki desmiti tūkstošu atbalstītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats aktieris nevēlas izteikties par šiem minējumiem. ”Daudziem varbūt šķiet, ka es piedalos sacensībā, bet tā nav. Sākumā man patika šis temats. Domāju – kāpēc gan ne? Taču pēdējā laikā esmu paguris no jautājumiem par to. Dažbrīd jūtos kā pasaulē slavenākais Džeimsa Bonda lomas atveidotājs, kaut gan neesmu tēlojis šo varoni,”  Elba nesen teicis. Jau pavisam drīz būs iespēja novērtēt, vai aktieris der Džeimsa Bonda lomai.

20. maijā Latvijas kinoteātros tiks demonstrēta filma Bastīlijas diena (Bastille day). Idriss Elba tēlos amerikāņu aģentu, kuram uzticēts Džeimsa Bonda cienīgs uzdevums – Francijas galvaspilsētā atklāt spridzinātāju grupējumu.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl