Troņu spēles zvaigzne startē šausmu filmā Mežs

Komentāri

Pasaulslavenā Fudzi kalna pakājē esošais Pašnāvnieku mežs kļuvis par šausmu filma Mežs (The Forest) centrālo vietu. Filma uz kinoekrāniem Latvijā iznāks nākamā gada sākumā.

Pasaulslavenā Fudzi kalna pakājē atrodas Aokigahara jeb Pašnāvnieku mežs, kur jau gadsimtiem ilgi dodas dzīvē jēgu zaudējušie, lai izbeigtu savu dzīvi. Jaunā amerikāniete Sāra dodas turp, lai meklētu noslēpumaini pazudušo dvīņu māsu. Viņu turp pavada Japānā ilgu laiku dzīvojošais Aidens, kurš piestrādā kā meža gids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz to, ka Sāra vairākkārt tika brīdināta, lai nenovirzās no tūristu takas, viņa nepaklausa un dodas meklēt māsu dziļi mežā. Lai noskaidrotu, kas noticis ar māsu, Sārai nāksies sastapties ne tikai ar spīdzinātajām un nolādētajām dvēselēm, kuras mežā ir zaudējušas dzīvību, bet arī ar kaut ko vēl bīstamāku un ļaunāku. Vai Sārai izdosies uzzināt, kas notika ar viņas māsu, vai arī viņu piemeklēs zudušo dvēseļu liktenis?

Filmas režisors ir Džeisons Zada un galvenās lomas filmā atveido kulta seriāla Troņu spēles zvaigzne Natālija Dormere (Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1. un 2. daļa un Kapteinis Amerika: Pirmais atriebējs), Teilors Kinejs (Atriebība sieviešu gaumē, Slepenā operācija 30 pēc pusnakts un Austrumu dēka) un Japānas kino zvaigzne Jukijaši Ozava.

Video: filmas treileris

Režisors: Jason Zada
Producents: Lawrence Bender, Andrew Pfeffer, David S. Goyer, Len Blavatnik, Aviv Giladi, David Linde, Tory Metzger
Scenārija autors: David S. Goyer, Sarah Cornwell, Nick Antosca, Ben Ketai
Aktieri: Natalie Dormer, Taylor Kinney

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl