Traģiski! Dienu pēc savas meitas nāves mūžībā aizgājusi vēl viena leģendāra aktrise!
Foto: Reuters/Scanpix

Jau ziņojām, ka aizvakar no sirdslēkmes mirusi Kerija Fišere, kura plašākai sabiedrībai pazīstama kā Princese Leja no “Zvaigžņu kariem”. Šorīt pasaule uzzinājusi vēl vienu traģisku vēsti – šausmīgais 2016. gads sev līdzi paņēmis ar viņas mammu, Debiju Reinoldsu, raksta BBC.

Amerikāņu mediji vēsta, ka arī Reinoldsa dienu pēc meitas nāves pārcietusi sirdslēkmi, kādēļ trešdien aizvesta uz Losandželosas slimnīcu. Aktrise mūžībā aizgājusi 84 gadu vecumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Holivudas leģendas populārākā loma bija 1952. gada mūziklā “Dziedot lietū”, kur viņa iejutās Ketijas Seldenas tēlā, blakus ne mazāk populārākajam tā laika aktierim Džīnam Kelijam.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl