Traģikomēdiju Ne savā dabā izrādīs īpašos seansos Rīgas kinoteātros

Komentāri

Rīgas Starptautiskajā kinofestivālā sevi pieteikusī režisora, scenārija autora un galvenās lomas atveidotāja Ūles Jēvera (Ole Giæver) traģikomēdija Ne savā dabā šonedēļ tiks izrādīta ierobežotā seansu skaitā kinoteātros Kino Citadele, K.Suns un Kino Bize.

Filmas galvenais varonis Martins, zēniska izskata trīsdesmitgadnieks, dodas nedēļas nogales skrējienā kalnos. Taču no domām aizbēgt nav iespējams, un, tāpat kā daudzi no mums, Martins nespēj vienkārši BŪT, neanalizējot savas attiecības ar sievu un mazo dēlu, apnikumu darbā, gruzdošo atsvešinātības sajūtu… Liekas, kaut kas ir neatgriezeniski zudis un rodas vēlme rīkoties drastiski…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Norvēģu multitalanta Ūles Jēvera vienkāršais, humora pilnais un dziļi personīgais stāsts rezonē ar ikvienu, kurš nonācis emocionālās krīzes priekšā un spiests atšķetināt sava prāta samezglojumus. Filma saņēmusi apbalvojumus arī Berlīnes un Tronheimas kinofestivālos.

Filmas seansi k/t Kino Citadele: forumcinemas.lv/Event/301743

Filmas seansi k/t K.Suns: bezrindas.lv/lv/kino/ksuns-kinogalerija/ne-sava-daba

Filma k/t Kino Bize no piektdienas, 30. oktobra: kinobize.lv

Skaties filmas treileri!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl