1 komentārs

Nepalaid garām! Esi viens no tūkstošiem, kas neklātienē piedalās filmas Krīds: Rokija mantojums (Creed) Eiropas pirmizrādē! Translācijai no Londonas seko līdzi portālā Skaties.lv!

Šodien, 12. janvārī, Londonā pirmizrādi piedzīvos leģendārās Rokija filmu sērijas jaunākā filma Krīds: Rokija mantojums. Translācijas sākums – plkst. 20.15.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas Krīds: Rokija mantojums Eiropas pirmizrādē ar savu klātbūtni pagodinās titullomu atveidotāji Silvestrs Stallone, Maikls B. Džordans, Tesa Tompsone un Tonijs Beljū, kā arī filmas režisors Raiens Kuglers.

Filmas centrā ir Adoniss Krīds. Puisis nekad nav pazinis savu tēvu – ievērojamo smagsvara čempionu Apollo Krīdu, kurš nomira vēl pirms dēla dzimšanas, tomēr bokss nenoliedzami ir viņam asinīs. Tādēļ Adoniss dodas uz Filadelfiju, kur savulaik norisinājās Apollo Krīda un spēcīgā jaunā boksera Rokija Balboa leģendārā cīņa. Adoniss uzmeklē Rokiju un lūdz kļūt par viņa treneri. Lai gan Rokijs uzstāj, ka ir pametis boksu uz visiem laikiem, viņš Adonisā saskata to pašu spēku un apņēmību, kāda savulaik piemita viņa sīvākajam pretiniekam un vēlāk labākajam draugam – Apollo. Rokijs piekrīt mācīt jauno sportistu, lai gan viņu pašu sagaida klusa cīņa ar, iespējams, nāvējošāko pretinieku viņa dzīvē.

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 15. janvārī.

Video: filmas treileris

Filmas Eiropas pirmizrāde noslēgusies! Kā tā tika aizvadīta, skaties galerijā!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl