Romāna Nodevējs mūsu gaumē ekranizācija jau drīzumā uz lielajiem ekrāniem

Komentāri

Spiegu trilleris Nodevējs mūsu gaumē veidots pēc bestsellera Skārdnieks, Drēbnieks, Zaldāts, Spiegs autora Džona Lekarē romāna Our Kind of Traitor motīviem.

Vienkāršs angļu pāris, baudot brīvdienas Marakešā, sadraudzējas ar harizmātisku un ekstravagantu krievu, nenojaušot, ka viņš atmazgā naudu krievu mafijai. Kad Dima palūdz pārim nogādāt slepenu informāciju Britu Slepenajam Dienestam, Perijs un Geila nokļūst bīstamā spiegu un politisko intrigu virpulī. Pāris ir spiests doties bīstamā ceļojumā caur Parīzi un Londonu, slēpjoties Franču alpos, līdz galu galā piespiežot viņus sadarboties ar nežēlīgu un apņēmīgu angļu valdības MI6 aģentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma veidota pēc bestsellera Skārdnieks, Drēbnieks, Zaldāts, Spiegs autora Džona Lekarē romāna Our Kind of Traitor motīviem.

Spiegu trillerī galvenās lomas atveido Jūens Makgregors (Neiespējamais, Rēgu rakstnieks), Stellans Skarsgārds (Atriebēji, Meitene ar pūķa tetovējumu), Demians Luiss (populārajā TV seriālā Homeland) un Naomi Harisa (zināma pēc Bonda filmām Spectre, Operācija: Skyfall).

Trilleri Nodevējs mūsu gaumē (Our Kind Of Traitor) Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 13. maijā.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: John Le Carré, Susanna White
Producents: Simon Cornwell, Stephen Cornwell, Gail Egan
Scenārija autors: John Le Carré, Hossein Amini
Aktieri: Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Damian Lewis

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl