Robertsa un Anistone satiekas jaunā filmā

Komentāri
Robertsa un Anistone satiekas jaunā filmā
Foto: Reuters/ Scanpix

Holivudā notikusi pirmizrāde filmai Mātes diena (Mother’s Day), kurā redzamas tādas zvaigznes kā Džūlija Robertsa un Dženifera Anistone. Filmas režisors ir Garijs Maršals, kuram šī nav pirmā sadarbība ar Robertsu.

Holivudas veterāns, kinorežisors Gerijs Maršals ir spēlējis būtisku lomu Džūlijas Robertsas karjeras veidošanā – viņa filma Jaukā sieviete (Pretty Woman) 1990. gadā padarīja Robertsu par pasaules mēroga slavenību. Maršala jaunākajā filmā Mātes diena līdzās Robertsai redzama arī Dženifera Anistone, Keita Hadsone un Džeisons Sudeikis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma ir stāsts par vairākām iedragātām ģimenēm, kuru ceļi krustojas Mātes dienā. Džūlijas Roberstas tēls ir Miranda, sieviete kas savu dzīvi veltījusi karjerai, vientuļā māte Sendija, kuru atveido Dženifera Anistone, bet Džeisona Sudeika atveidotais tēls audzina divas meitas.

Līdzās jau minētajiem aktieriem filmā redzams arī Timotijs Olifants, Brita Robertsone un Šeja Mičela.

Filma uz kinoekrāniem nonāks jau šomēnes.

Foto: filmas pirmizrāde

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl