Pink sacerējusi filmas Alise Aizspogulijā skaņu celiņu

Komentāri

Rakstnieka Lūisa Kerola grāmatas Alise brīnumzemē cienītājus gaida atkalredzēšanās ar saviem iemīļotajiem varoņiem. Šodien daudzviet pasaulē gaidāma pirmizrāde filmai Alise Aizspogulijā.

Pašiem pirmajiem redzēt Lūisa Kerola stāsta varoņus būs iespējams Skandināvijas iedzīvotājiem, bet Latvijā filma būs skatāma jūnija sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz galvenajai stāsta varonei Alisei nāksies doties aizraujošā ceļojumā cauri laikam, lai izglābtu savu draugu – Trako Cepurnieku.

Daudzi no aktieriem, kuri iejutušies kādā no Alise Aizspogulijā stāsta varoņu tēlos, ir jau labi zināmi, piemēram, Džonijs Deps, Anna Hetaveja un viena no šobrīd spilgtākajām jaunajām aktrisēm – Mia Vasikovska, kura iejutusies galvenās lomas Alises tēlā. Aktrise neslēpj, ka tēls viņai esot ļoti paticis un viņa esot izbaudījusi katru filmēšanās dienu.

Arī Džonijs Deps uzsvēris, ka stāstā vadmotīvs, neskatoties uz to, ka ir jau pagājuši vairāk nekā 150 gadu, joprojām ir pietiekami aktuāls.

”Tas var ne tikai paust kādu nostāju, bet spēj joprojām piesaistīt, ir sirreāls un pat brīžiem muļķīgs. Taču to, ko pārvar galvenā stāsta varone un kā tas viņu maina, es brīnos, ka jau tajā laikā grāmatas stāsts neizraisīja pietiekami plašu rezonansi sabiedrībā saistībā ar sievietes lomu tajā,” norāda Deps.
Par filmas muzikālo noformējumu parūpējusies pasaulslavenā dziedātāja Pink.

Filma Latvijas pirmizrādi piedzīvos 3. jūnijā.

Foto

Video: filmas treileris

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl