Komentāri

Filmas Greja piecdesmit nokrāsas zvaigzne Dakota Džonsone atgriežas jaunā romantiskā komēdijā par vientuļajās sirdīm – Kā būt vienai un laimīgai (How To Be Single).

Daži māk dzīvot vieni, daži nemāk, bet daži ir… Alise. Un Robina. Lūsija. Mega. Toms. Deivids. Ņujorkā netrūkst vientuļu siržu, kuras meklē savu otro pusīti – dvēseles radinieku, seksa partneri, vai kaut ko pa vidu starp abiem. Te neiztrūkstošs ir flirts un vienas nakts sakari, tomēr visiem neprecētajiem ir kaut kas kopīgs – vēlme iemācīties dzīvot vieniem pasaulē, kurā mīlestībai ir tik daudz un dažādu definīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārgulēt pilsētā, kura nekad neguļ, vēl nekad nav bijis tik aizraujoši!

Romantisko komēdiju Kā būt vienai un laimīgai režisējis Kristians Diters (Ar mīlestību, Rozija) pēc Lizas Tučillo (seriāls Sekss un lielpilsēta) grāmatas motīviem. Galvenajās lomās – Zelta globusa laureāte Dakota Džonsone (Greja piecdesmit nokrāsas), Rebela Vilsone (Pirmklasīgās), Elisone Brī (Gulēt ar citiem cilvēkiem) un Leslija Manna (Atvaļinājums).

Filma uz kinoekrāniem Latvijā iznāks 2016. gada 12. februārī.

Režisors: Christian Ditter
Producents: Chris Miller, Dana Fox, Dave Neustadter, Marcus Viscidi, Michele Weiss, John Rickard
Scenārija autors: Dana Fox, Marc Silverstein, Liz Tuccillo
Aktieri: Leslie Mann, Alison Brie, Rebel Wilson, Dakota Johnson

Video: filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl