Komentāri

Jau nākamnedēļ, 18. novembrī, Latvijas kinoteātros nonāks jaunākā filma no Bada spēļu sērijas – Zobgaļsīlis 2. daļa. Šī ir viena no gaidītākajām filmām šogad. Gaidot šo notikumu, piedāvājam tev iespēju noskatīties epizodi no gaidāmās filmas Bada spēles: Zobgaļsīlis 2. daļa.

Par to, ka noslēdzošā Bada spēļu filma Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2. daļa ir 2015. gada nogales visgaidītākā kinolente, liecina uzņēmuma Piedmont Media Research veikts pētījums. Aptaujā, kurā piedalījās vairāk nekā 3000 respondenti, kuriem tika lūgts novērtēt no nulles līdz tūkstoš punktiem šogad gaidāmās filmas, Bada spēles ar 514 punktiem ierindojās pirmajā vietā.

Tas ir visaugstākais rādītājs visas aptaujas veikšanas vēsturē. Iepriekšējais rekordists bija filma Atriebēji: Ultrona laikmets, kas ieguva 509 punktus.

Bet tagad skaties epizodi no Bada spēles: Zobgaļsīlis 2. daļa!

Un šeit arī filmas treileris!

Tāpat neizmirsti arī piedalīties konkursā, kurā vari laimēt biļetes uz filmu

Savukārt šeit vari lasīt 10 interesantus faktus par gaidāmajām Bada spēlēm

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl