Nikolasa Spārksa mīlasstāsts iemūžināts jaunā filmā

Komentāri

Drāma Izvēle (The Choice) – mīlas stāsts, kas uzdod katram jautājumu: cik tālu esi gatavs doties, lai saglabātu dzīvu cerību par mīlestību?

Medicīnas studente Gabija Hollande ievācas mājā blakus iekārojamam vecpuisim Trevisam Šovam. Abu tikšanās viņus aizved negaidītā romantiskā ceļojumā. Treviss tic, ka nopietnas attiecības ar sievieti ierobežos viņa bezrūpīgo dzīvesstilu, turpretim Gabija vēlas stabilitāti un ilgtermiņa attiecības. Līdz mirklim, kad nepārvarama pievilkšanās sagriež viņu dzīves kājām gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas pamatā ir vēl viens episks bestselleru autora Nikolasa Spārksa mīlasstāsts. Pēc viņa romāniem ir uzņemtas tādas brīnišķīgas un populāras filmas kā Piezīmju grāmatiņa, Talismans un Drošais patvērums.

Galvenajās lomās: Bendžamins Volkers (Jūras sirdī, Abrahams Linkolns: vampīru mednieks), Terēze Palmere (Mīlestība un gods), Toms Velings, Toms Vilkinsons (Maikls Kleitons), Aleksandra Dadario (Sanandreasa lūzums), Megija Greisa (Krēslas sāgas Rītausma 1.un 2. daļa).

Filma Izvēle pirmizrādi Latvijā piedzīvos 5. februārī.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Ross Katz
Scenārija autors: Nicholas Sparks, Bryan Sipe
Aktieri: Maggie Grace, Teresa Palmer, Alexandra Daddario, Benjamin Walker, Tom Welling

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl