Negantais Saša Barons Koens nejauši kļūst par spiegu

Komentāri

Filma Spiegs kļūdas pēc (Grimsby) ir pazīstamā ekscentriskā britu komiķa Sašas Barona Koena jaunākā komēdija.

Futbola huligānam Nobijam ir viss, par ko mazpilsētas Grimsbijas iedzīvotājs vien var sapņot, – ieskaitot 11 bērnus un smukāko meiteni ziemeļaustrumu Anglijā. Arī viņa kvēlākā velēšanas tūlīt piepildīsies – Nobijs beidzot satiks jaunāko brāli, no kura viņš ticis atšķirts vēl bērnībā un kuru meklējis 28 gadus! Taču Nobijam nav ne jausmas, ka Sebastians tagad ir ļoti bīstams slepenais aģents. Turklāt tikko izziņots globāls teroristu uzbrukums. Tagad Sebastianam, kuru ir pametuši visi viņa kolēģi, nāksies glābt pasauli tandēmā ar savu tikko jaunatrasto vecāko brāli, kurš neizceļas ne ar prātīgumu, ne ar attapību…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spiegs kļūdas pēc ir pazīstamā ekscentriskā britu komiķa Sašas Barona Koena (Borats, Diktators, Bruno) jaunākā komēdija. Parējās lomās Marks Strongs (Kingsman: Slepenais dienests, Šerloks Holms), Penelope Krusa (Vikija Kristīna Barselona, Romai – ar mīlestību, Karību jūras pirāti: Svešajos krastos), Aisla Fišere (Krāpšanas ilūzija, Lielais Getsbijs).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 11. martā.

Video: filmas treileris

Režisors: Louis Leterrier
Producents: Sacha Baron Cohen, Eric Fellner, Nira Park
Scenārija autors: Sacha Baron Cohen, Peter Baynham, Phil Johnston
Aktieri: Penélope Cruz, Sacha Baron Cohen, Ian McShane, Mark Strong, Isla Fisher, Rebel Wilson

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl