Marvel priecē ar jaunu sāgu par Kapteini Ameriku

Komentāri

Šonedēļ līksmot var visi komiksu industrijas Marvel fani, jo Eiropas pirmizrādi piedzīvojusi vēl viens kompānijas radītais stāsts par Kapteini Ameriku. Pēc apskatnieku domām, šī filma varētu kļūt par vienu no šī gada hitiem starp vairākām filmām, ko kompānija plānojusi šogad piedāvāt skatītājiem.

Arī šajā filmas stāstā par Kapteini Ameriku piedalīsies daudzi visiem jau labi zināmi aktieri, kuri iejutušies kādā no Marvel komiksa tēliem. Starp viņiem – Roberts Daunijs Juniors un Skārleta Johansone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī Kapteiņa Amerikas filmas daļa Pilsoņkarš atšķiršoties ar to, ka cīņa notiks nevis ar kādu ienaidnieku, kurš vēlas pārņemt varu pasaulē, bet starp pašiem Marvel varoņiem, kuri šoreiz cīnīsies vērtību vadīti.

”Kaut arī ar sirds dziļumos mēs visi zinām pareizo atbildi, tomēr bieži vien ar to nepietiek, jo reālajā dzīvē lēmumi tomēr ir jāpieņem ar prātu. Šis iekšējais konflikts ir arī viens no elementiem, kas rūpējas par spriedzi filmā,” norāda Kapteiņa Amerika lomas atveidotājs Kriss Evanss.

Līdzās jau ierastajiem Marvel sāgas varoņiem šajā daļā būs redzams arī kāds cits Marvel radītais varonis – Zirnekļcilvēks.

Filmu kinoteātros Latvijā sāks izrādīt no 29. aprīļa.

Foto: filmas Eiropas pirmizrāde

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl