Manas lielās grieķu kāzas piedzīvo turpinājumu

Komentāri

Ilgi gaidītais turpinājums romantiskajai komēdijai Manas lielās grieķu kāzas ir klāt, un tas atklās kādu Portokalu ģimenes noslēpumu, kas savedīs iemīļotos varoņus kopā uz vēl vienām jestrām grieķu kāzām. 

Pēc tam, kad tikuši galā ar pusaudžu meitas audzināšanas problēmām, Tula un Jans piedzīvo laulību krīzi. Tomēr ilgi viņiem miera nebūs tāpat, jo nu viņiem jātiek galā ar vēl vienām kāzām pēc labākajām grieķu tradīcijām, tikai šoreiz tās solās būt vēl lielākās un trakākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilgi gaidītais turpinājums romantiskajai komēdijai Manas lielās grieķu kāzas ir klāt un tas atklās kādu Portokalu ģimenes noslēpumu, kas savedīs iemīļotos varoņus kopā uz vēl vienām jestrām grieķu kāzām.

Galvenās lomas atveidotāja Nija Vardalos ir arī filmas scenārija autore un par pirmo Manas lielās grieķu kāzas darbu tika nominēta kinoakadēmijas balvai Oskars.

Filmu Manas lielās grieķu kāzas 2 (My Big Fat Greek Wedding 2) Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 25. martā.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Kirk Jones
Producents: Nia Vardalos, Paul Brooks, Scott Niemeyer, John Powers Middleton, Steve Shareshian, Norm Waitt
Scenārija autors: Nia Vardalos
Aktieri: Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, John Stamos, Lainie Kazan

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl