Latvijā sāk izrādīt daudzsološo šausmu filmu Pirms es pamostos

Komentāri

Kinoteātru piedāvājums no šīs piektdienas iepriecinās kvalitatīvu šausmu trilleru cienītājus. 22. aprīlī pirmizrādi Latvijā piedzīvos emocionāli piesātinātā filma Pirms es pamostos (Before I Wake). Tās režisors Maiks Flenegens tiek dēvēts par uzlecošu zvaigzni laikmetīgā šausmu kino žanrā.

Kino stāsts Pirms es pamostos vēsta par jaunu pāri, kuri savā ģimenē no bērnu nama pieņem astoņgadīgo zēnu Kodiju. Sākumā jaunie audžuvecāki domā, ka zēna bailes no iemigšanas un nepatika pret gulēšanu ir saistīta ar pārdzīvojumiem bērnu namā, bet drīz vien viņi atklāj, ka iemesls ir vēl baisāks – Kodija nosapņotais pārvēršas realitātē. Lai izglābtu savu ģimeni un atklātu patiesību par zēna murgiem, audžuvecāki uzsāk bīstamu izmeklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šausmu trilleris Pirms es pamostos sociālo tīklu lietotāju vidū jau tiek dēvēts par stindzinoši baudāmu kino stāstu, kura veidotāji uz ekrāna ir spējuši radīt līdz vissīkākajai detaļai pārliecinošu šausmu pasauli. Īpašas uzslavas tiek veltītas aktieriem Keitai Bosvortai un Tomasam Džeinam, kuri, izjusti iejūtoties jauno vecāku lomās, filmai piešķīruši pārsteidzošu dziļumu.

Foto

Filmas režisors un vienlaicīgi arī viens no tās scenārija autoriem Maiks Flenegens tiek dēvēts par uzlecošu zvaigzni laikmetīgo šausmu filmu žanrā. Viņš, starp citu, rakstot scenārijus mēdz pats tos uzreiz arī izspēlēt, lai saprastu, cik pārliecinoša būs konkrētā epizode. Talantīgais režisors aizkulišu intervijās ir uzsvēris, ka viņa smalki izstrādātos scenārijus un režisora trikus vispilnvērtīgāk var izbaudīt tieši kinoteātros. ”Manu filmu skaņu celiņi un citi efekti ir tik dinamiski, ka tos var novērtēt tikai uz lielā ekrāna. Man bija nepieciešami vairāk nekā 20 gadi, lai izcīnītu vietu augstākajā kino līgā, tāpēc neesmu gatavs strādāt pavirši,” stāsta Maiks Flenegens.

Video: filmas treileris

Lasi vēl