Latviešu mākslinieks radījis oficiālo plakātu spraigam Holivudas trillerim

Komentāri

Atzītais un plašu atpazīstamību ieguvušais latviešu ilustrators Harijs Grundmanis, kura darbu lokā ir plakāti populārajiem Kinoblogeri piedāvā filmu seansiem un Zelta Zivtiņas tunelis, radījis oficiālo plakātu asa sižeta trillerim Zaļā istaba (Green Room).

Lai arī Grundmanis iepriekš radījis vairāk nekā 100 dažādus alternatīvos filmu plakātus, uzvarējis filmas Kingsman: Slepenais dienests alternatīvo plakātu konkursā un divreiz ”viesojies” Alternate Movie Posters izdevuma lappusēs, šis bija pirmais ”oficālais” pasūtījums – tieši viņa radītais plakāts reprezentē filmu Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Džeremija Solnjē trilleris Zaļā istaba, kuru dažiem jau bija iespējams redzēt kinofestivāla Spektrs ietvaros, ir viena no 2016. gada kino pērlēm, kas liks par sevi runāt vēl ilgu laiku, un kurā sev absolūti netipiskās lomās redzēsim Patriku Stjuartu, Antonu Jelčinu un Imodženu Pūtsu.

Foto

Kļuvuši par lieciniekiem slepkavībai koncerta laikā, pankroka grupas dalībnieki ir spiesti glābt arī savas dzīvības un stāties pretīm slepkavām, kuri vēlas atbrīvoties no nevēlamajiem lieciniekiem… Spēcīgs darbs no spilgta un ambicioza režisora (Džeremijs Solnjē, neatkarīgo hitu Murder Party un Blue Ruin veidotājs), kura pievilks skrūves ciešāk, kā viens-otrs Holivudas supergrāvējs! Klasiskais stāsts par kovbojiem un indiāņiem šoreiz ir pasniegts modernā un neparastā mērcē, bet skatītāji kinoteātri pametīs ar ievērojami mazāku nervu apjomu.

Trilleris Zaļā istaba Latvijas kinoteātros būs redzams no šodienas, 6. maija.

Video: filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl