Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?

Komentāri
Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?
Publicitātes foto

Kinoteātrī Splendid Palace šovakar tiks sadalītas Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps balvas. Viena no intrigām – kura spēlfilma tiks atzīta par labāko?

Saskaņā ar bukmeikeru prognozēm vislielākās izredzes iegūt Lielo Kristapu kategorijā Labākā spēlfilma ir Dāvja Sīmaņa vēsturiskajai filmai Pelnu sanatorija. Šī filma kopumā nominēta 12 kategorijās, un iespējamība, ka tā saņems galveno apbalvojumu, tiek vērtēta ar 62% varbūtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrai šajā kategorijā nominētajai filmai Es esmu šeit, kuras režisors un scenārija autors ir Renārs Vimba, bukmeikeri prognozē 28% iespējamību iegūt Lielā Kristapa balvu, bet vismazāko varbūtību saņemt prestižo balvu šovakar bukmeikeri paredz Lailas Pakalniņas filmai Ausma, kuras iespējamība gūt uzvaru ir tikai 25%.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl