Kino sevi piesaka spēcīgs konkurents Kventinam Tarantīno

Komentāri

Piektdien, 8. aprīlī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos Toronto starptautiskā filmu festivāla lielākais pārsteigums un viena no pēdējo gadu unikālākajām filmām. Asa sižeta kino stāsts ar fantastikas elementiem Hardcore. Brutālais Henrijs (Hardcore Henry) ir uzņemts, izmantojot subjektīvās kameras metodi, tāpēc skatītājam rada asociācijas ar paša dalību tā saucamajā ”shooter” stila datorspēlē.

Filma Hardcore. Brutālais Henrijs jau ar pirmajām epizodēm rada aizraujošu intrigu, liekot kino skatītājam uz pasauli raudzīties ar kāda vīrieša Henrija acīm, kuru pamodina skaista sieviete, kas uzdodas par viņa sievu. Tiesa, pats Henrijs neatceras neko – ne savu vārdu, ne to, vai līdzās esošā sieviete tiešām ir viņa sieva, ne citas savas dzīves būtiskākās sastāvdaļas. Taču viņam neatliek daudz laika pārdomām, jo jau pēc pāris minūtēm Henrijs tiek ierauts skarba trillera cienīgā dzīves scenārijā. Tajā netrūkst šaušanas, bandītu un neziņas par to, kāda ir Henrija paša loma šajā neprātīgajā virpulī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Aizraujošā kino stāsta Hardcore. Brutālais Henrijs režisors un scenārija autors Iļja Naišullers ir dzimis Maskavā, un šī ir viņa debija pilnmetrāžas filmu jomā. Talantīgā personība, kurš pārstāv mūsdienu trīsdesmitgadnieku paaudzi, tika pamanīta YouTube kanālā, kur viņš publicēja savas indie mūzikas grupas Biting Elbows videoklipus. Tos Naišullers veidoja tieši tajā pašā unikālajā filmēšanas tehnikā, kāda ir lietota filmā Hardcore. Brutālais Henrijs. Šobrīd jaunā režisora veidotajiem mūzikas klipiem sociālajos tīklos jau ir miljoniem skatījumu, un kino profesionāļu aprindās Iļja Naišullers tiek dēvēts par jauno Kventinu Tarantino.

Starp citu, Iļjas Naišullera efektīgā kinodebija varēja notikt tikai ar ziedojumu palīdzību, jo filmas pabeigšanai tās veidotājiem nepietika naudas. Savukārt Toronto starptautiskajā filmu festivālā to pamanīja vairāki kino industrijas milži, kas vēlāk azartiski cīnījās par šīs aizraujošās filmas izplatīšanas tiesībām.

Video: filmas treileris

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl