Kevins Kostners pārsteidz spriedzes pilnā trillerī

Komentāri

Šodien, 22. aprīlī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos elpu aizraujošs trilleris Noziedznieks (Criminal). Tas vienkopus pulcējis izcilu aktieru ansambli: Kevinu Kostneru, Geriju Oldmenu, Tomiju Lī Džonsu un Raienu Reinoldsu.

Spraigais trilleris Noziedznieks vēsta par Kevina Kostnera atveidotu uz nāvi notiesātu noziedznieku, kurš ir izslavēts ar savu nežēlību un kuram tiek transplantētas bojā gājuša ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) aģenta atmiņas, noslēpumi un iemaņas. Šis bīstamais solis tiek veikts, jo nežēlīgais noziedznieks ir vienīgā cerība, kā pabeigt mirušā aģenta misiju un izglābt pasauli no Trešā pasaules kara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut daudzsološajam trillerim ir raksturīgi fantastikas elementi, tomēr tā režisors Ariels Vromens vairāk ir koncentrējies uz cīņas stratēģijām un vizuāliem spriedzes efektiem, nevis ezotērisku tēmu iztirzāšanu. Rezultātā viņam izdevies radīt stindzinošus noziedznieku un slepeno aģentu portretus. Starp citu, aizkulišu intervijas liecina, ka Ariela Vromena bezierunu uzstādījums ir bijis, ka brutālo, uz nāvi notiesāto noziedznieku ir jātēlo aktierim Kevinam Kostneram.

Foto

Pats aktieris tikmēr atzīst, ka sākotnēji piedāvāto lomu noraidījis. Pat divas, trīs reizes. ”Teicu, ka nesaprotu, kāpēc viņi iedomājas, ka es varētu nospēlēt tāda līmeņa nežēlību. Es taču esmu vienkāršs kovbojs, kurš ikdienā spēlē beisbolu. Taču tad paskatījos spogulī un sapratu, ka esmu mainījies, ka varu sevī atrast rezerves, lai atainotu nežēlīgu vardarbību,” stāsta Kevins Kostners.

Režisors Ariels Vromens tikmēr uzsver, ka ir gandarīts par savu uzstājību un rezultātu, ko tā nesusi. ”Mēs esam pieraduši, ka Kevins tēlo simpātiskus, šarmantus varoņus. Taču viņš spēj daudz, daudz vairāk. Neviens Kevinu nav redzējis tādu, kāds viņš ir filmā Noziedznieks, un, ticiet man, tas ir aizraujoši,” atklāj Ariels Vromens.

Video: filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl