Komentāri

Jau maija vidū Latvijas kinoteātros sāks izrādīt filmu Karalisks piedāvājums (A Hologram for the King) ar lielisko Tomu Henksu galvenajā lomā.

Alana dzīve irst pa vīlēm – gan laulībā, gan biznesā iestājusies krīze, un viņam nav ne jausmas, kā dzīvot tālāk. Lai izbēgtu no bankrota un pārrautu neveiksmju loku, Alans dodas uz Saūda Arābiju – cerībā pārdot savu pārdrošo ideju moderno tehnoloģiju jomā pašam karalim. Gaidīdams vizīti, Alans iepazīst eksotiskās arābu pasaules noslēpumus, kam pa spēkam ir izmainīt viņa dzīvi. Gluži kā hologrammu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Filmas režisors: Toms Tikvers (Paris, je t’aime, Perfume: The Story of Murderer, Run Lola Run u.c.), galvenajā lomā – Oskara balvas ieguvējs Toms Henkss!

Filma uz ekrāniem Latvijā – no 20. maija.

Video: filmas treileris

Režisors: Tom Tykwer
Lomās: Tom Hanks, Sarita Choudhury, Alexander Black, Ben Whishaw, Tom Skerritt

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl