Komentāri

Uz tik nav gatavs iemīlējies un izmisis vīrietis, lai atgūtu mīļotās sirdi? Skaties romantiskajā komēdijā Attiecību statuss: Brīvs, ko Latvijas kinoteātros sāks izrādīt janvāra beigās!

Ņikita un Atēna – ideāls pāris. Bet… tā domā tikai Ņikita. Atēna negaidīti paziņo, ka aiziet no viņa pie… četrdesmitgadīga zobārsta. Ņikita nav mierā ar tādiem likteņa līkločiem un apņemas atgūt Atēnu nedēļas laikā. Uz ko gan ir gatavs iemīlējies un izmisis vīrietis, lai turētu savu vārdu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Romantiskajā komēdijā Attiecību statuss: Brīvs, kuru piedāvā filmas Mīlestība un lielpilsēta 3 producenti, galvenās lomas atveido krievu kinozvaigznes Daņila Kozlovskis (Bez dvēseles, Leģenda Nr. 17, Vampīru akadēmija) un Jeļizaveta Bojarska (Likteņa ironija 2, Admirālis, Laimīgu jauno gadu, mammas!).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 29. janvārī.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Pavel Ruminov

Producents: Danil Kozlovsky, Sergei Livnev, Sergei Bobza

Scenārija autors: Pavel Ruminov

Aktieri: Danil Kozlovsky, Elizaveta Boyarskaya, Vladimir Seleznyov, Igor Voinarovsky

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl