Jaunās Bonda filmas pirmizrādi apmeklē karaliskais pāris

Komentāri
Jaunās Bonda filmas pirmizrādi apmeklē karaliskais pāris
Foto: AFP/ LETA

Kvēlākie Džeimsa Bonda fani vairākas dienas nakšņojuši teltīs, lai kļūtu par lieciniekiem jaunākās Bondiādes filmas pirmizrādei. Tās pirmizrāde Londonā pulcēja arī pilnu zvaigžņu spektru.

Spektrs (Spectre) ir jau divdesmit ceturtā Džeimsa Bonda filma, kas stāsta par izveicīgā spiega gaitām. Galvenā loma jau ceturto reizi uzticēta britu aktierim Danielam Kreigam, savukārt ne mazāk svarīgo Bonda meiteni atveido Monika Beluči.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzās populārajiem aktieriem un filmas režisoram Semam Mendesam pirmizrādi Londonā apmeklēja arī Lielbritānijas karaliskās ģimenes pārstāvji – prinči Harijis un Viljams, kā arī hercogiene Ketrīna.

Spektrs ir līdz šim dārgākā uzņemtā Bonda filma, tās budžets pārsniedz 300 miljonus dolāru.

Latvijas kinoteātros filmu Spektrs varēs skatīties no 6. novembra.

FOTO: filmas Spektrs pirmizrāde Londonā

VIDEO: pirmizrādi apmeklē karaliskais pāris

VIDEO: filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl