Goslings un Krovs tiekas melnajā komēdijā Jaukie puiši

Komentāri
Goslings un Krovs tiekas melnajā komēdijā Jaukie puiši
Foto: EPA/ LETA

Pirmizrādi ASV piedzīvojusi jauna filma par Holivudu. Galvenajās lomās – siržu lauzējs Raiens Goslings un kino veterāns Rasels Krovs.

Filmas par Holivudu bieži vien izceļ kino zelta laikmeta spozmi, taču melnā komēdija Jaukie puiši (Nice Guys) demonstrē 70. gadu Holivudas otru pusi. Filmas autors un režisors ir Šeins Bleks, un tā vēsta par diviem ne pārāk veiksmīgiem privātdetektīviem, kurus atveido Raiens Goslings un Rasels Krovs. Viņiem jāapvieno spēki lai atrastu kādu pazudušu meiteni, un šajā procesā viņi iepazīst gan auto, gan pieaugušo filmu industriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rasels Krovs stāsta, ka šī ir antidraugu filma, jo starp abiem varoņiem nav nekādas draudzības, viņi vienkārši abi ir nonākuši situācijā, no kuras jātiek ārā.

Savukārt Raiens Goslings par savu varoni stāsta, ka viņš ir pilnīgi bezcerīgs cilvēks, kurš ir tikai dažu sekunžu attālumā no visu laiku sliktākā cilvēka statusa.

Filma nebūt nav politiska, taču, kā stāsta tās varoņi, tā atspoguļo septiņdesmito gadu atmosfēru, kas dīvainā veidā sasaucas ar mūsdienām. Līdzās Raienas Goslingas un Raselas krovas filmā redzama arī Oskara balvas laureāte Kima Beisingere.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl