Komentāri
FOTO: izcila debija! Ar ovācijām sveikta Latvijas seksa komēdijas pirmizrāde
Lauris Aizupietis/F64

Trešdienas, 7. decembra, vakarā ilgi gaidīto pirmizrādi piedzīvoja par Latvijas pirmo seksa komēdiju jau nodēvētie “Svingeri”. Pasākums pulcēja teju visu sabiedrības krējumu, un skatītājiem nenācās vilties – pikantais ekrāna gabaliņš, var teikt, vienbalsīgi tika atzīts par izdevušos.

Par to, kas būs sanācis no režisora Andreja Ēķa un scenāristes Rasas Bugavičutes-Pēces kopīgi veidotā pikantā projekta, tauta trina mēles jau vairākus mēnešus pirms pirmizrādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis satraucās par to, vai filma, kura iesaukta par pašmāju pirmo seksa komēdiju, nebūs izdevusies pārāk vulgāra un vai jociņi nebūs neveikli un klišejiski. Pirmizrāde apliecināja, ka satraukumam nav bijis pamata.

FOTO: ”Svingeru” pirmizrāde

Visas filmas laikā zālē skanēja gardi smiekli, bet, stāstam noslēdzoties, mākslinieki tika sveikti ar skaļām ovācijām. Kā Skaties.lv pēc filmas noskatīšanās atzina skatītāji, “Svingeri” izdevušies negaidīti izcili – humors bijis tiešām baudāms un gaumīgie jociņi uzrunājuši pat vissnobiskāko kino gardēdi.

Protams, īpaši tika slavēta lieliskā aktieru komanda, kura bija klāt arī pirmizrādē: Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne, Jānis Jubalts, Jurijs Djakonovs, Ģirts Ķesteris un Kristīne Belicka.

Jau no 9. decembra ”Svingerus” novērtēt būs iespēja ikvienam interesentam – filmu sāks izrādīt kinoteātros visā Latvijā.

FOTO: ieskats filmā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl