Eiropas filmu nedēļā visas filmas skatāmas bez maksas

Komentāri

No kurienes uz kurieni? Patlaban aktuāli jautājumi un reizē Eiropas filmu nedēļas devīze. Nedēļas garumā skatītāji bez maksas var vērot filmas veltītas migrācijas tēmai kinoteātrī Splendid Palace.

”Varbūt mēs šajās filmās varam ieraudzīt to, ko mēs nekad neredzēsim ne TV ziņās, ne avīžu lapās,” akcentē Eiropas filmu nedēļas organizatora Gētes institūta Latvijā pārstāve Antra Balode

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Migrācija, bēgļi – tematikas, kas skar ikvienu iedzīvotāju, ir pārliecināts kino eksperts, Kinoblogeri.lv pārstāvis Sergejs Timoņins. Tāpat viņš uzskata – filmu nedēļā piedāvātie darbi apmierinās gan bēgļu migrācijas atbalstītājus, gan pretiniekus. Lielākoties filmas ir Eiropas kino festivālu laureātes.

Labi atpūsties, izglītoties, iepazīt citādo, graut stereotipus – apmeklējuma motivācija visdažādākā. Lielākā daļa auditorijā sēdošo – vidējās un vecās paaudzes, bet gadās arī pa jaunietim.

Eiropas filmu nedēļa noslēgsies ceturtdien, 26. maijā. Plašāk par programmu uzzini šeit!

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl