Džodija Fostere piesaka jaunu filmu – trilleri Naudas monstrs

Komentāri

Aktrises un režisores Džodijas Fosteres spriedzes trillerī Naudas monstrs (Money Monster) galvenās lomas atveido Holivudas zvaigznes Džordžs Klūnijs un Džūlija Robertsa.

Lī Geitss ir superpopulārā TV raidījuma Naudas monstrs vadītājs. Viņa ieteikumos, kā labāk ieguldīt naudu, ieklausās visa Ņujorka. Taču, kad vienas kompānijas, kurā Lī iedrošināja skatītājus ieguldīt līdzekļus, akcijas negaidīti nokrītas, viens no bankrotējušajiem noguldītājiem ielaužas studijā un tiešraidē sagrābj ķīlniekus – gan pašu Lī Geitsu, gan raidījuma producenti Petiju. Lai glābtos, Lī un Petijai nāksies zibenīgi noskaidrot kompānijas akciju aizdomīgā krituma iemeslus…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spriedzes trilleris Naudas monstrs ir populārās Holivudas aktrises Džodijas Fosteres darbs režijā. Galvenās lomas atveido Holivudas zvaigznes Džordžs Klūnijs un Džūlija Robertsa, kā arī Džeks Okonels (300: Impērijas dzimšana, Nesalauztais).

Filmu Naudas monstrs kinoteātros Latvijā sāks izrādīt 3. jūnijā.

Foto

Video

Režisors: Jodie Foster
Producents: George Clooney, Grant Heslov, Lara Alameddine, Daniel Dubiecki
Scenārija autors: Alan DiFiore, Jim Kouf, Jamie Linden
Aktieri: Julia Roberts, George Clooney, Dominic West, Jack O’Connell, Caitriona Balfe

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl