Džeimss Bonds uzsāk Latvijas kinoteātru iekarojumu

Komentāri

Gada episkākā filma ir klāt! Šodien, 6. novembrī, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt jaunāko kino stāstu par leģendāro superaģentu Džeimsu Bondu. Trilleris 007:Spektrs (Spectre), kuru režisējis talantīgais britu režisors Sems Mendess, tiek uzskatīts par vienu no visu laiku spēcīgākajām Bonda filmām.

Spraigais trilleris 007:Spektrs pārsteidz ne tikai ar negaidītiem sižeta pavērsieniem un elpu aizraujošu vērienu, bet arī ar intriģējošu Holivudas zelta klasikas un agrāko Bonda filmu citātu spēli. Līdz ar to jaunākais superaģenta stāsts ir viena no tām filmām, kuru tās neskaitāmo slāņu dēļ ir vērts skatīties vairākas reizes. Vispirms apžilbt no specefektiem, glamūra un līdz biedējošam reālismam noslīpētajiem varoņu tēliem, bet pēc tam ļauties scenārija dziļākajiem slāņiem, kas šoreiz ir īsts deserts intelektuāla kino mīļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākajā Bonda filmā galveno lomu jau ceturto reizi pēc kārtas atveido lieliskais aktieris Daniels Kreigs. Viņam šajā reizē ir jācīnās ar pasaulē draudīgāko kriminālo grupējumu Spektrs. Nežēlīgā cīņa, kas notiek reizē ar spekulācijām par britu izlūkdienesta likvidēšanu, negaidīti pašu superaģentu aizvien vairāk tuvina savai pretrunīgajai pagātnei un bīstamiem noslēpumiem.

Kreigs, atšķirībā no līdzšinējiem Bonda atveidotājiem, jau ir izpelnījies uzslavas par savu stabilo spēju leģendārajam superaģentam piešķirt skaudruma un reālisma vaibstus. Tikmēr Bonda favorītes jeb meitenes, kā ierasts, mainās. Šoreiz britu superaģentu 007 ir gatavas pavedināt par Itālijas sekssimbolu neoficiāli atzītā Monika Belluči un franču aktrise Lea Sejdū.

Trilleris 007:Spektrs, kas ir divdesmit ceturtais Bonda kino stāsts, ir līdz šim dārgāk izmaksājušais, jo tā radīšanai tika iztērēti aptuveni 350 miljoni ASV dolāru. Tiesa, eksperti spriež, ka jaunā filma varētu kļūt arī par ienesīgāko kino stāstu Bonda vēsturē. Lielbritānijā vien jau pirmajā izrādīšanas nedēļā filmai 007:Spektrs izdevies nopelnīt aptuveni 64 miljonus ASV dolārus. Turklāt tās pasaules pirmizrādi pagodināja britu karaliskais pāris – Lielbritānijas troņmantnieks princis Viljams un Kembridžas hercogiene Katrīna.

Skaties filmas treileri!

Lasi vēl