Dusmīgie putni godam iekarojuši Latvijas kinoteātrus

Komentāri

Asprātīgo animācijas stāstu Dusmīgie putni. Filma (The Angry Birds Movie) tā pirmajā izrādīšanas nedēļas nogalē Latvijā noskatījās vairāk nekā 19 000 skatītāju. Tas ir viens no labākajiem mūsu kinoteātru rādītājiem šī pavasara sezonā. Aizkulišu informācija liecina, ka košajam animācijas stāstam ir visas iespējas kļūt arī par gaidāmās nedēļas nogales skatītāko kino stāstu.

Pirmizrādi piedzīvojusī animācijas filma visai ģimenei Dusmīgie putni. Filma ir veidota pēc visā pasaulē kulta statusu ieguvušās virtuālās spēles Angry Birds motīviem. Svaigais kino stāsts asprātīga scenārija ietvaros dod iespēju spēles faniem beidzot uzzināt, kas ir izraisījis dusmīgo putnu dusmīgumu. Izrādās, ka sākotnēji tie visi laimīgi mita uz kādas idilliskas salas un izcēlās ar apbrīnojamu nosvērtību un piemīlību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galveno varoņu lomas šoreiz ir piešķirtas putniem-dumpiniekiem: depresīvajam Redam, trauksmainajam Čakam un neveiklajam Bumbam. Tieši šie kolorītie tipāži ļauj pietuvoties Angry Birds virtuālās spēles intriģējošākās leģendas izcelsmei, proti, tam, kāpēc dusmīgie putni tik ļoti nemīl noslēpumainās zaļās cūkas.

Foto

Krāšņā animācijas filma Latvijas kinoteātros ir skatāma gan 2D, gan 3D formātos un ir dublēta latviešu un krievu valodās. Kino kritiķu atsauksmes liecina, ka Dusmīgie putni. Filma iepriecina ar asprātīgiem dialogiem un krāšņu animāciju, kas vienlīdz aizraujoša šķiet kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.

Video: filmas treileris

Lasi vēl