Dakota Džonsone turpina provocēt jaunā komēdijā

Komentāri

Kulta seriāla Sekss un lielpilsēta cienītājiem jau atkal ir iespēja ļauties vēl vienam asprātīgam kino stāstam par ņujorkiešu attiecību likumiem. Jau šajā piektdienā, 12. februārī, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos aizraujoša komēdija Kā būt vienai un laimīgai (How to Be Single). Tā ir glamūrīga kino versija TV seriāla Sekss un lielpilsēta scenāristes Lizas Tučillo grāmatai par flirtu un liktenīgā partnera meklējumiem.

Stilīgajā komēdijā Kā būt vienai un laimīgai asprātīgi tiek apspēlēti Ņujorkas vientuļo siržu likumi, tai skaitā, dvēseles radinieku, seksa partneru un potenciālo laulības partneru medības. Starp nebeidzamiem kokteiļvakariem, profesionālu flirtu un vienas nakts sakariem visi šī stāsta dalībnieki tomēr vēlas mīlēt un tikt mīlēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no lielākajām filmas Kā būt vienai un laimīgai zvaigznēm ir prestižās kino balvas Zelta globuss laureāte Dakota Džonsone. 26 gadus jaunā aktrise pagājušā gadā jau lika runāt par sevi pēc dalības provokatīvajā filmā Greja piecdesmit nokrāsas. Šobrīd Džonsone ļauj vilkt paralēles ar savu jaunāko kino varoni – ņujorkieti Alisi, kura maldās lielpilsētas vientuļo siržu džungļos.

Foto

Video: filmas treileris

Kino kritiķu atzinību jau izpelnījušies kino darba smalki noslīpētie personāži, perfektais laikmeta atspoguļojums un asprātīgie dialogi.

Lasi vēl