Komentāri
Baumo par iespējamu Teilores Sviftas pievienošanos filmas X-cilvēki aktieru komandai

Filmu sāgas X-cilvēki producents Saimons Kainbergs sacēlis pamatīgu ”šūmēšanos”, publicējot foto, kurā redzams kopā popdīvu Teilori Sviftu un filmas X-cilvēki zvaigznēm Džeimsu Makavoju un Sofiju Tērneri.

Vēlāk gan noskaidrojās, ka foto uzņemts 2015. gadā, bet publicēts tikai šodien. Acīmredzot, Kainbergs vēlējās rosināt nelielu intrigu par gaidāmo filmu, kas kinoteātros Latvijā, starp citu, uz ekrāniem nonāks jau 18. maijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajā filmā stāstīs par Apokalipsi – pirmo un visvarenāko no mutantiem, kura dusmas nozīmētu neizbēgamu bojāeju ne tikai visiem mutantiem, bet arī cilvēku rasei. Atgriezies pēc tūkstošiem gadu prombūtnes un vīlies visā šobrīd notiekošajā, Apokalipse ir nolēmis sapulcināt pašus spēcīgākos mutantus, lai radītu jaunu pasaules kārtību atbilstoši savai pārliecībai, ka ir jāizdzīvo tikai stiprākajam.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl