Komentāri
60 gadu vecumā mirusi ”Zvaigžņu karu” aktrise Kerija Fišere
REUTERS/Scanpix

60 gadu vecumā mūžībā aizgājusi aktrise Kerija Fišere, plaši zināma kā princese Leja no slavenajiem ”Zvaigžņu kariem”.

Kā ziņo ”People”, Fišere pārcieta sirdslēkmi, atrodoties lidmašīnā. Vēlāk slimnīcā zvaigzne nomirusi. Kā dziļās sērās atklājusi aktrises meita, Fišere aizgājusi mūžībā šorīt plkst. 8.55 no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Fišere paliks pasaules piemiņā ne tikai kā aktrise, bet arī kā rakstniece. Viņas 1987. gadā sarakstītā daļēji autobiogrāfiskā novele “Postcards from the Edge” vēlāk tika pārvērsta filmā.

Viņa piedalījusies tādās filmās kā “Kad Harijs satika Salliju”, “Blūza brāļi” un neskaitāmās citās, bet par īpaši spilgtu lomu Fišeres karjerā kļuva princese Leja ”Zvaigžņu karos”.

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl