Komentāri

2. Doms Hemingvejs – Džūdu Lovu šādā tēlā neredzam bieži

2/11

Maikls Duglass, Džūda Lovs, Merila Strīpa, Kristofers Valkens, Nikola Kidmena – šīs ir tikai dažas no Holivudas zvaigznēm, kuru aktierspēli vari novērtēt spožās filmās tepat, portāla Skaties.lv filmu sadaļā. Lūk, neliels ceļvedis, kur atradīsi gan godalgotas drāmas, teicamas biogrāfiskās filmas, gan lieliskas komēdijas. Vienojošais – filmās piedalās spožas un godalgotas Holivudas zvaigznes. Filmas skatāmas latviešu valodā.

Vientuļnieks – fantastiskais Duglass fantastiskā lomā

Benam Kelmenam ir slima sirds, neveiksmīga laulība un milzīgi zaudējumi auto tirdzniecības biznesā. Viņš par mīļāko ir izvēlējies Džordanu, kuras tēvs var viņam palīdzēt izkulties no ķezas. Džordana viņu palūdz aizvest viņas meitu uz augstskolu. Pa ceļam viņš sadara cūcības, kas nepaliek bez sekām. Kur lai vēršas cilvēks, kurš ir sagājis ragos ar visiem apkārtējiem?

2. Doms Hemingvejs – Džūdu Lovu šādā tēlā neredzam bieži

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl