Kenzo modes skate notikusi pasaku mežā

Komentāri
Kenzo modes skate notikusi pasaku mežā
Foto: AFP/ LETA

Savdabīgu skati Parīzes modes nedēļas laikā sarīkojis modes nams Kenzo. Tā nama dizaineri skates norisei bija izvēlējušies plašas noliktavas telpas, pārvēršot tās brīnumainā pasaku mežā, kura centrā ir sieviete.

Japāņu dizainera Kenzo Takadas dibinātais modes nams savu jaunāko tērpu kolekciju veltījis sievietei, kura saplūst ar dabu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kenzo radošais direktors Umberto Leons stāsta, ka jaunās kolekcijas mērķis ir radīt sajūtu, ka sieviete ir daļa dabiskās vides, kas ir ap mums. Tāpēc tas ir stāsts par sievieti, kas dzīvo mežā. Līdz ar to tērpi un grims atspoguļo apkārtējās vides gaismas un pārējos elementus.

Tērpu mērķis ir izcelt spontānumu un brīvību, akcentēt, ka sieviete pati var sevi radoši apģērbt. Piemēram, paķert palagu un radīt no tā kleitu vai segu pārvērst siltā žaketē, vienlaikus nezaudējot sievišķību.

Arī kolekcijas krāsu palete ir tuva dabiskajai videi. Tajā dominē meža zaļie toņi un saules dzeltenie.

Parīzes modes nedēļa turpināsies līdz 11. martam. Ar lielu nepacietību vēl tiek gaidītas tādu slavenu franču zīmolu kā Chanel un Louis Vuitton skates.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl