Kellija Klārksone ”sakauj” Greja 50 nokrāsas

Komentāri

Starmešu gaismā atgriezusies televīzijas šova American Idol pirmās sezonas uzvarētāja Kellija Klārksone. Dziedātāja jau trešo reizi savā karjerā ieņēmusi pirmo vietu mūzikas žurnāla Billboard pārdotāko albumu sarakstā.

Pēdējās nedēļas laikā vien dziedātājas jaunais albums Piece By Piece pārdots 97 000 eksemplāros. Tas ir vislielākais pārdoto disku skaits Amerikas Savienotajās Valstīs pēdējā nedēļā. Iepriekš K. Klārksone 1. vietu iekaroja 2009. gadā ar albumu All I Ever Wanted un 2003. gadā ar debijas ierakstu Thankful.

Par mata tiesu atpalika otrās vietas ieguvējs. 2. vietā šonedēļ ir albums ar filmā Greja 50 nokrāsas dzirdamajām dziesmām. Tas pārdots vien par tūkstoš albumiem mazāk – 96 000 vienību. Filmas “saundtreku” izlasē dzirdami tādi mākslinieki kā Elija Goldinga, The Weeknd, Enija Lenoksa un Bejonsē.

Trijnieku noslēdz Teilores Sviftas albums 1989, kas no 5. vietas pakāpies uz trešo.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl